Norsk English
 
Du er her: home > registry

ATCH  CZCH  VDHCH  CERCH  DCH(Club)  PLCH  Dt. Champion CCC, 1x BOB, 2x BOS, 2x Best Male, Crufts Quali 2018Multi Ch. Cyrus Tibetská noc

Reg. Nr
: VDH/CER CC 4994/14Ü
Født
: 21.03.2013
Farge
: black and white
Variant
: Powderpuff
Størrelse
: 33.00cm (12.9") / 6.00kg (13.2#)
Oppdretter
Havlickova Olga (Tibetska noc, Tsjekkia)
Eier
Iris Kreuzberg (Cyrus Bequest's, Tyskland)
  • ©Manuela Hendel

  • ©Manuela Hendel

  • ©Astrid Labuch

  • ©Astrid Labuch

  • ©Photoroberto

  • ©Manuela Hendel

  • ©Iris Kreuzberg

  • ©Manuela Hendel

  • ©Manuela Hendel

  • ©Anna Oleksik

  • ©Jessica Wolff

  • ©Jessica Wolff

  • ©Olga Havlícková

  • ©Olga Havlícková

  • ©Olga Havlicková

Meritter

Stud Dog

www.cyrus-tibetska-noc.jimdo.com
www.cyrusbequests.jimdo.com

Health Tests:
PL: 0/0
HD: A1
Herzultraschall + Farbdoppler: 02/2016 o.B. (Frau Dr. Kattinger, Member of Collegium Cardiologicum)
CERF: 02.04.2016, 07.05.2017 - alles frei

PRCD-PRA: N/N
prcd3-PRA: N/N
PLL: N/N
MH: N/N
DM (Exon 2): N/N
CMSD: N/N
SLC/HUU: N/N
NCL: N/N
Foxi3: N/N
+ DNA Profil

Zuchttauglichkeit: 23.11.2014 ohne Auflagen im CER e.V., bei Specialrichterin Johanna Billhardt
Körnummer: 27.03.2016 bei Richter Heiko Wagner

He starts PL Champion, CZ Grand Champion, Alpenchampion and International Champion in Beauty.

2013:
Prag
02.11.2013 - VV1, Puppyklasse, Herr Cristian Stefanescu
03.11.2013 - VV1, Puppyklasse, Herr Petr Rehánek

2014:
Berlin
29.03.2014 - V1, Jgd.CAC, Jgdsg. Berlin, Jugendklasse, Herr Rainer Jacobs
30.03.2014 - SG2, Jugendklasse, Herr Stefan Wächter

Erfurt
14.06.2014 - SG2, Jugendklasse, Herr Stefan Wächter
15.06.2014 - V2, Res. Jgd.CAC, Jugendklasse, Frau Gisa Schicker

Prag
01.11.2014 - V1, CAC, Zwischenklasse, Frau Mgr. Zuzana Brotánková
02.11.2014 - V2, Res.CAC, Zwischenklasse, Herr Petr Rehánek

Peißen
22.11.2014 - V1, CAC, BOB Zwischenklasse, Herr Walter Holtorf
23.11.2014 - SG1, Zwischenklasse, Herr Jens Bruse

2015:
Erfurt
17.01.2015 - V1, CAC Zwischenklasse, Frau Olga Doljesova
18.01.2015 - V1, CAC Zwischenklasse, Herr Hans-Erhard Grüttner

Seevetal-Hittfeld
21.03.2015 - V3, Offene Klasse, Herr Joachim Weinberg

Chemnitz
19.04.2015 - V1, CAC Offene Klasse, Herr Petr Rehanek

Seevetal-Hittfeld
21.11.2015 - V2, Res. CAC, Offene Klasse, Herr Walter Holtorf

2016:
Berlin-Köpenick
27.03.2016 - V1, CAC, BOS (PP), Offene Klasse, Herr Heiko Wagner

Chemnitz
02.04.2016 - V3, Offene Klasse, Herr András Korózs

Prag
01.05.2016 - V1, CAC, Offene Klasse, Herr Robert Kanas

Leszno
28.05.2016 - V2, Offene Klasse, Herr Heiko Wagner

Litomerice
29.05.2016 - SG2, Offene Klasse, Herr Robak Grzegorz

Neumünster
04.06.2016 - V1, CAC, Offene Klasse, Herr Piotr Krol
05.06.2016 - V1, Bester Rüde (PP), Offene Klasse, Frau Karin Bernadis

Erfurt
18.06.2016 - SG3, Offene Klasse, Herr Heiko Wagner

Brno
19.06.2016 - V1, CAC, Offene Klasse, Frau Zofia Konderla

Szczecin
25.06.2016 - V1, CWC, Offene Klasse, Herr Adam Ostrowski
26.06.2016 - V1, Offene Klasse, Herr Jakub Kruczek

Gorzow Wlkp.
03.07.2016 (CAC) - V1, CWC, Champion Klasse, Frau Joanna Szczepanska - Korpetta
03.07.2016 (Gr. 9) - V1, CWC, Champion Klasse, Herr Rafal First

Mlada Boleslav
17.07.2016 - V2, Res. CAC, Offene Klasse, Frau Alena Kostalova

Czestochowa - Konopiska
24.07.2016 - V3, Champion Klasse, Herr Gerard Jipping

Mlada Boleslav
14.08.2016 - V1, CAC, Champion Klasse, Frau Olga Dolejsova

Leipzig
20.08.2016 - V3, Champion Klasse, Frau Gerda Kastl
21.08.2016 - V2, Res. CAC, Champion Klasse, Frau Phyllis Poduschka-Aigner

Tulln
01.10.2016 - V1, CACA, Offene Klasse, Herr Robert Kubes
02.10.2016 - SG2, Offene Klasse, Frau Incke Zwaartman-Pinster

Ceske Budejovice
09.10.2016 - V2, Res. CAC, Champion Klasse, Herr Robert Kubes

Prag
29.10.2016 - V2, Res. CAC, Champion Klasse, Herr Vojtek Vlastislav

Poznan
30.10.2016 - V, Champion Klasse, Frau Margaret Wildman

Kielce
12.11.2016 - V2, Champion Klasse, Frau Magdalena Kozlowska
13.11.2016 - V3, Champion Klasse, Herr Jussi Liimatainen

Wels
10.12.2016 - V2, Res. CACA, Offene Klasse, Herr Bruno Nodalli
11.12.2016 - V1, CACA, Offene Klasse, Herr Luis Manuel Calado Catalan

2017:

Brno
04.02.2017 - V3, Champion Klasse, Herr Petr Rehanek
05.02.2017 - V2, Res. CAC, Champion Klasse, Herr Dusan Paunovic

Zielona Gora
04.03.2017 - V, Offene Klasse, Frau Dragana Bujisic Vasiljevic

Offenburg
11.03.2017 - V1, CAC, CACIB, Alpensieger, BOS, Champion Klasse, Herr Leos Jancik

Prag
16.04.2017 - V2, Res. CAC, Champion Klasse, Frau Jilková Zdenka

Erfurt
07.05.2017 - V1, CAC, Champion Klasse, Herr Rudolf Loesaus

Neumünster
14.05.2017 - V3, Champion Klasse, Herr Peter Harsanyi

Litomerice
21.05.2017 - V3, Champion Klasse, Herr Robert Kubes

Altdorf bei Nürnberg
03.06.2017 - V2, Champion Klasse, Frau Olga Dolejsova

Klagenfurt
10.06.2017 - V1, CACA, CACIB, BOS, Crufts Quali 2018, Champion Klasse, Frau Monika Blaha
11.06.2017 - SG1, Champion Klasse, Herr Mag. Gerhard Pöllinger

Kolobrzeg
25.06.2017 - SG2, Offene Klasse, Frau Anna Redlicka 

Mlada Boleslav
16.07.2017 - V3, Champion Klasse, Herr MUDr. David Kolinsky

Mlada Boleslav
13.08.2017 - V2, Res. CAC, Champion Klasse, Frau MVDr. Gabriela Ridarcikova

Tulln
30.09.2017 - V1, CACA, Champion Klasse, Herr Paul Scanlon
01.10.2017 - V1, CACA, Champion Klasse, Herr MDR Nicola Imbimbo

Prag
04.11.2017 - V2, Res. CAC, Championklasse, Herr Robak Grzegorz
05.11.2017 - V3, Championklasse, Frau Mgr. Zuzana Brotánková

Leipzig
08.11.2017 - V2, Res. CAC, Championklasse, Herr Chan Wenig Woh
World Dog Show - Leipzig
10.11.2017 - V, Championklasse, Frau Ann Ingram

Kielce
24.11.2017 - V1, CWC, CACIB, Champion Klasse, Herr Leos Jancik
25.11.2017 - V2, Champion Klasse, Herr Luza Beradze
26.11.2016 - V2, Champion Klasse, Herr Rafal First

------------------------------------
OFFSPRING:

Born: 18.04.2016
Catch your Dreams Cante Tinza HL Female
Cyrus-Buddha Cante Tinza PP Male
Che Guevaro-Clavero Cante Tinza PP Male
Chaya Cante Tinza PP Female - Dt. JCh VDH/Club (CER/CCC),
Coeur Blanc Cante Tinza Hairy Female

Mother: Bayoola Makes of Magic (Kennel: Cante Tinza)

Helsøsken (3)

21.03.2013

Caira Tibetská noc
C Tibetská noc
Multi Ch. Cyrus Tibetská noc

Avkom (1) (Etterkommere)

Født: 18.04.2016  Under: Bayoola Makes Of Magic

Ch. JCh Chaya Cante Tinza

Prøv kombinasjon


(Skriv hele eller deler av hundens navn, og velg hunden fra nedtrekkslisten.
Det kan ta noen sekunder før det kommer opp en listen med hunder i listen.)



Legg til bilde i galleriet Logg inn for å laste opp bilder.
Terms of use