Norsk English
 
Du er her: home > registry

ATCH  CZCH  VDHCH  CERCH  DCH(Club)  PLCH  Dt. Champion CCC, 1x BOB, 2x BOS, 2x Best Male, Crufts Quali 2018Multi Ch. Cyrus Tibetská noc

Reg. Nr
: VDH/CER CC 4994/14Ü
Født
: 21.03.2013
Farge
: black and white
Variant
: Powderpuff
Størrelse
: 33.00cm (12.9") / 6.00kg (13.2#)
Oppdretter
Havlickova Olga (Tibetska noc, Tsjekkia)
Eier
Iris Kreuzberg (Cyrus Bequest's, Tyskland)

  • ©Manuela Hendel

  • ©Manuela Hendel

  • ©Manuela Hendel

  • ©Astrid Labuch

  • ©Astrid Labuch

  • ©Photoroberto

  • ©Manuela Hendel

  • ©Iris Kreuzberg

  • ©Manuela Hendel

  • ©Manuela Hendel

  • ©Anna Oleksik

  • ©Jessica Wolff

  • ©Jessica Wolff

  • ©Olga Havlícková

  • ©Olga Havlícková

  • ©Olga Havlicková

Meritter

Stud Dog

www.cyrus-tibetska-noc.jimdo.com
www.cyrusbequests.jimdo.com

Health Tests:
PL: 0/0
HD: A1
Herzultraschall + Farbdoppler: 02/2016 o.B. (Frau Dr. Kattinger, Member of Collegium Cardiologicum)
CERF: 02.04.2016, 07.05.2017 - alles frei

PRCD-PRA: N/N
prcd3-PRA: N/N
PLL: N/N
MH: N/N
DM (Exon 2): N/N
CMSD: N/N
SLC/HUU: N/N
NCL: N/N
Foxi3: N/N
+ DNA Profil

Zuchttauglichkeit: 23.11.2014 ohne Auflagen im CER e.V., bei Specialrichterin Johanna Billhardt
Körnummer: 27.03.2016 bei Richter Heiko Wagner

He starts CZ Grand Champion, Alpenchampion and International Champion in Beauty.

2013:
Prag (IDS)
02.11.2013 - VV1, Puppyklasse, Herr Cristian Stefanescu
03.11.2013 - VV1, Puppyklasse, Herr Petr Rehánek

2014:
Berlin (IDS)
29.03.2014 - V1, Jgd.CAC, Jgdsg. Berlin, Jugendklasse, Herr Rainer Jacobs
30.03.2014 - SG2, Jugendklasse, Herr Stefan Wächter

Erfurt (IDS)
14.06.2014 - SG2, Jugendklasse, Herr Stefan Wächter
15.06.2014 - V2, Res. Jgd.CAC, Jugendklasse, Frau Gisa Schicker

Prag (IDS)
01.11.2014 - V1, CAC, Zwischenklasse, Frau Mgr. Zuzana Brotánková
02.11.2014 - V2, Res.CAC, Zwischenklasse, Herr Petr Rehánek

Peißen (NDS)
22.11.2014 - V1, CAC, BOB Zwischenklasse, Herr Walter Holtorf
23.11.2014 - SG1, Zwischenklasse, Herr Jens Bruse

2015:
Erfurt (NDS)
17.01.2015 - V1, CAC Zwischenklasse, Frau Olga Doljesova
18.01.2015 - V1, CAC Zwischenklasse, Herr Hans-Erhard Grüttner

Seevetal-Hittfeld (NDS)
21.03.2015 - V3, Offene Klasse, Herr Joachim Weinberg

Chemnitz (IDS)
19.04.2015 - V1, CAC Offene Klasse, Herr Petr Rehanek

Seevetal-Hittfeld (NDS)
21.11.2015 - V2, Res. CAC, Offene Klasse, Herr Walter Holtorf

2016:
Berlin-Köpenick (NDS)
27.03.2016 - V1, CAC, BOS (PP), Offene Klasse, Herr Heiko Wagner

Chemnitz (IDS)
02.04.2016 - V3, Offene Klasse, Herr András Korózs

Prag (IDS)
01.05.2016 - V1, CAC, Offene Klasse, Herr Robert Kanas

Leszno (IDS)
28.05.2016 - V2, Offene Klasse, Herr Heiko Wagner

Litomerice (IDS)
29.05.2016 - SG2, Offene Klasse, Herr Robak Grzegorz

Neumünster (IDS)
04.06.2016 - V1, CAC, Offene Klasse, Herr Piotr Krol
05.06.2016 - V1, Bester Rüde (PP), Offene Klasse, Frau Karin Bernadis

Erfurt (IDS)
18.06.2016 - SG3, Offene Klasse, Herr Heiko Wagner

Brno (IDS)
19.06.2016 - V1, CAC, Offene Klasse, Frau Zofia Konderla

Szczecin (NDS)
25.06.2016 - V1, CWC, Offene Klasse, Herr Adam Ostrowski
26.06.2016 - V1, Offene Klasse, Herr Jakub Kruczek

Gorzow Wlkp. (NDS/Gr. 9)
03.07.2016 (CAC) - V1, CWC, Champion Klasse, Frau Joanna Szczepanska - Korpetta
03.07.2016 (Gr. 9) - V1, CWC, Champion Klasse, Herr Rafal First

Mlada Boleslav (NDS)
17.07.2016 - V2, Res. CAC, Offene Klasse, Frau Alena Kostalova

Czestochowa - Konopiska (IDS)
24.07.2016 - V3, Champion Klasse, Herr Gerard Jipping

Mlada Boleslav (IDS)
14.08.2016 - V1, CAC, Champion Klasse, Frau Olga Dolejsova

Leipzig (IDS)
20.08.2016 - V3, Champion Klasse, Frau Gerda Kastl
21.08.2016 - V2, Res. CAC, Champion Klasse, Frau Phyllis Poduschka-Aigner

Tulln (IDS)
01.10.2016 - V1, CACA, Offene Klasse, Herr Robert Kubes
02.10.2016 - SG2, Offene Klasse, Frau Incke Zwaartman-Pinster

Ceske Budejovice (IDS)
09.10.2016 - V2, Res. CAC, Champion Klasse, Herr Robert Kubes

Prag (IDS)
29.10.2016 - V2, Res. CAC, Champion Klasse, Herr Vojtek Vlastislav

Poznan (IDS)
30.10.2016 - V, Champion Klasse, Frau Margaret Wildman

Kielce (IDS)
12.11.2016 - V2, Champion Klasse, Frau Magdalena Kozlowska
13.11.2016 - V3, Champion Klasse, Herr Jussi Liimatainen

Wels (IDS)
10.12.2016 - V2, Res. CACA, Offene Klasse, Herr Bruno Nodalli
11.12.2016 - V1, CACA, Offene Klasse, Herr Luis Manuel Calado Catalan

2017:
Brno (IDS)
04.02.2017 - V3, Champion Klasse, Herr Petr Rehanek
05.02.2017 - V2, Res. CAC, Champion Klasse, Herr Dusan Paunovic

Zielona Gora (IDS)
04.03.2017 - V, Offene Klasse, Frau Dragana Bujisic Vasiljevic

Offenburg (IDS)
11.03.2017 - V1, CAC, CACIB, Alpensieger, BOS, Champion Klasse, Herr Leos Jancik

Prag (IDS)
16.04.2017 - V2, Res. CAC, Champion Klasse, Frau Jilková Zdenka

Erfurt (IDS)
07.05.2017 - V1, CAC, Champion Klasse, Herr Rudolf Loesaus

Neumünster (IDS)
14.05.2017 - V3, Champion Klasse, Herr Peter Harsanyi

Litomerice (IDS)
21.05.2017 - V3, Champion Klasse, Herr Robert Kubes

Altdorf bei Nürnberg (NDS)
03.06.2017 - V2, res. CAC, Champion Klasse, Frau Olga Dolejsova

Klagenfurt (IDS)
10.06.2017 - V1, CACA, CACIB, BOS, Crufts Quali 2018, Champion Klasse, Frau Monika Blaha
11.06.2017 - SG1, Champion Klasse, Herr Mag. Gerhard Pöllinger

Kolobrzeg (IDS)
25.06.2017 - SG2, Offene Klasse, Frau Anna Redlicka 

Mlada Boleslav (NDS)
16.07.2017 - V3, Champion Klasse, Herr MUDr. David Kolinsky

Mlada Boleslav (IDS)
13.08.2017 - V2, Res. CAC, Champion Klasse, Frau MVDr. Gabriela Ridarcikova

Tulln (IDS)
30.09.2017 - V1, CACA, Champion Klasse, Herr Paul Scanlon
01.10.2017 - V1, CACA, Champion Klasse, Herr MDR Nicola Imbimbo

Prag (IDS)
04.11.2017 - V2, Res. CAC, Championklasse, Herr Robak Grzegorz
05.11.2017 - V3, Championklasse, Frau Mgr. Zuzana Brotánková

Leipzig (IDS)
08.11.2017 - V2, Res. CAC, Championklasse, Herr Chan Wenig Woh
World Dog Show - Leipzig
10.11.2017 - V, Championklasse, Frau Ann Ingram

Kielce (IDS)
24.11.2017 - V1, CWC, CACIB, Champion Klasse, Herr Leos Jancik
25.11.2017 - V2, Champion Klasse, Herr Luza Beradze
26.11.2017 - V2, Champion Klasse, Herr Rafal First

2018:
Crufts
10.03.2018 - Open Class, Herr Mark Burns

Lingen (IDS)
29.04.2018 - V1, CAC, Champion Klasse, Herr Erwin Deutscher

Prag (IDS)
06.05.2018 - V2, Res. CAC, Champion Klasse, Frau Mgr. Zuzana Brotánková

Litomerice (IDS)
20.05.2018 - V2, Res. CAC, Champion Klasse, Frau Mgr. Zuzana Brotánková

------------------------------------
OFFSPRING:

Born: 18.04.2016
Catch your Dreams Cante Tinza HL Female
Cyrus-Buddha Cante Tinza PP Male
Che Guevaro-Clavero Cante Tinza PP Male
Chaya Cante Tinza PP Female - Dt. JCh VDH/Club (CER/CCC),
Coeur Blanc Cante Tinza Hairy Female

Mother: Bayoola Makes of Magic (Kennel: Cante Tinza)

Helsøsken (3)

21.03.2013

Caira Tibetská noc
C Tibetská noc
Multi Ch. Cyrus Tibetská noc

Avkom (1) (Etterkommere)

Født: 18.04.2016  Under: Bayoola Makes Of Magic

Ch. JCh Chaya Cante Tinza

Prøv kombinasjon


(Skriv hele eller deler av hundens navn, og velg hunden fra nedtrekkslisten.
Det kan ta noen sekunder før det kommer opp en listen med hunder i listen.)



Legg til bilde i galleriet Logg inn for å laste opp bilder.
Terms of use