Norsk English
 
Du er her: home > registry

CANCH  2014 #2 CHINESE CRESTED PUPPY IN CANADA, BPIS, MBPG,Canch 2014 #2 Chinese Crested Puppy In Canada, Bpis, Mbpg, Ch Crestyle Guns'n'roses At Triin Hl
"Rockstar"

Født
: 18.03.2014
Variant
: Naken
Oppdretter
Jo Cayer (Crestyle, Canada)
Eier
Christine Ingalls (Triin's , USA)
  • NEW AM CHAMPION 09/02/2015
    ©triin

  • New Am Champion
    ©triin

  • ©D & D

  • Gr 4 first time out in the US for a 4 pts major
    ©Christine

  • ©D & D

  • ©D & D

Meritter

CANADA SHOWS:

2014 #2 CHINESE CRESTED PUPPY IN CANADA

Puppy class 3-5 MONTH
Temiskaming Kennel Club 08/12/14
Show 1
Judge Mr. Thomas Nesbitt
Best Baby Puppy In Group
Show 2
judge Mr. Micheal Lanctot
Best Baby Puppy In Group
Cornwall District Kennel Club Sunday 08/31/14
Judge Mr. Alan Bennett
Best Baby Puppy In Group
JUNIOR PUPPY CLASS - 6 -8 MONTH
Club Canin Chomedy Sunday 09/19/14
Judge Mr. Ron Mahon
W/BW/B BPG & G4
Judge Mrs. Rita Reyniers
BEST PUPPY IN SHOW
Wine Country Kennel Club Friday 10/10/14
Show 2
Judge Mrs. Kristen Francis
W/BW/B BPIG
United kennel Club Friday 11/07/14
Judge Dr. Michael Woods
W/BW/B NEW CANADIAN CHAMPION

United Kennel Club Saturday 11/08/14
Judge Mr. Robert Stein
W/BW/B
United Kennel Club Sunday 11/09/14
Judge Mrs. Gloria Geringer
W/BW/B

US SHOWS:
JUNIOR PUPPY CLASS 6-8 MONTH
Holyoke Kennel Club Inc. Thursday 11/20/14
Judge Mrs. Loraine Boutwell
W/BW/B - 4PTS MAJOR
Windham County Kennel Club Friday 11/21/14
Judge Mr. Luc Boileau
W/BW/B & G4 (113 dogs defeated) - 2 PTS
Champlain valley Kennel Club - Thursday 12/04/14
judge Mr. Desmond J. Murphy
W/BW/OS - 1PT
Champlain valley Club Friday 12/05/14
Judge Mr Elliott B. Weiss
W/BW/OS - 1 PT
Eastern Dog Club ? Saturday 12/06/14
Judge Mrs. Tammy K. Jackson
W/BW/B - 2 PTS
Eastern Dog Club Sunday 12/07/14
Judge Mr. Jeffery M. Bazell
W/BW/BP 1 PT
Merrimack Valley Kennel Club
Saturday 01/03/15
Judge Mr. Robert E. Hall
W - 2PTS
Merrimack Valley Kennel Club Sunday 01/04/14
Judge Mr. John R. Cole
W - 2 PTS
Sunday 02/02/2015
judge Dr Daniel W. Dowling
W/BB 3pts major NEW AM CHAMPION

Helsøsken (4)

18.03.2014

Crestyle Pandora's Masquerade
Crestyle Rodridge Rochelle For Bondor Hl
Canch 2014 #2 Chinese Crested Puppy In Canada, Bpis, Mbpg, Ch Crestyle Guns'n'roses At Triin Hl
Crestyle Charlotte PP

Prøv kombinasjon


(Skriv hele eller deler av hundens navn, og velg hunden fra nedtrekkslisten.
Det kan ta noen sekunder før det kommer opp en listen med hunder i listen.)



Legg til bilde i galleriet Logg inn for å laste opp bilder.
Terms of use